محمد مايلي كهن ، سرمربي تيم فوتبال سايپا ، در پاسخ به مهدي دادرس ، يكي از مشاوران مديرعامل باشگاه سايپا ، گفت كه خود را سگ اسلام هم نمي داند.دادرس پيش از اين گفته بود مايلي كهن تصور مي كند از ديگران مسلمانتر است.

به گزارش ايلنا ، سرمربي تيم سايپا در كنفرانس خبري پس از بازي مقابل ملوان ، از پخش مصاحبه دادرس در برنامه هاي تلويزيون انتقاد كرد و گفت :«بنده سگ اسلام هم نيستم در حالي كه كساني ادعاي اسلام و مسلماني دارند صرفا به دنبال تخريب افراد در سخنراني ها هستند. مگر در مصاحبه ام چه چيز بي موردي در خصوص دادرس گفتم كه بخواهد اين گونه عليه مايلي كهن صحبت كند؟ مهدي دادرس كجاي فوتبال ايران قرار دارد كه در خصوص من اظهارنظر مي كند؟

جالب است تلويزيون پيش از پخش مصاحبه ام به سراغ دادرس مي رود و در برنامه 90 در شرايطي كه هنوز مصاحبه‌ام پخش نشده اقدام به پخش مصاحبه دادرس مي كند. اگر بنده عيب و ايراد دارم چرا آقاي دادرس كه ادعاي مسلماني مي كند در تلويزيون با آبروي افراد بازي مي‌كند؟ در واقع چرا نبايد به خوبي هاي مايلي كهن اشاره شود و به جاي اشاره به كسب عنوان چهارم فوتسال جهان و سومي فوتبال آسيا صرفا به حواشي حضورم در تيم ملي پرداخته شود؟ »

دادرس در گفت و گويي كه دوشنبه شب گذشته از برنامه تلويزيوني 90 پخش شد به مايل يكهن يادآوري كرد كه در زمان جواني اش از فنس هاي كنار زمين بالا رفته تا تماشاگري را كتك بزند ، يك بار هم به داور بازي حمله كرده است.

با وجود پيروزي 3 به 2 مقابل ملوان ، مايلي كهن از داور بازي هم به خاطر مكث هنگام اعلام پنالتي براي حريف انتقاد كرد:« تنها چاره گلزني ملوان در اين بازي از روي نقطه پنالتي بود كه متاسفانه هر دو گل ملوان از اين طريق حاصل شد، هر چند در صحنه اعلام پنالتي داور اندكي مكث كرد و پس از اعتراض بازيكنان سايپا، مدعي شد كه كمك داور به وي علامت داد كه پنالتي بوده است، ما كه از پشت كوه نيامده‌ايم كه داور اين طور در صدر توجيه‌مان بر آمد.»

مايلي كهن كه در انزلي به دنيا آمده است ، بي توجهي مديران اين شهر و باشگاه ملوان را به كيفيت چمن ورزشگاه تختي ، تاسف بار خواند:« پارسال كه به انزلي آمدم استاديوم تختي از چمن فوق‌العاده‌اي برخوردار بود ولي در اين بازي چمني را مشاهده كرديم كه به هيچ عنوان قابل انجام يك بازي ليگ برتر نبود، بايد به مديراني كه اين زمين ايده‌آل را به وضعيت فعلي درآوردند خسته نباشيد گفت. باور كنيد در ملوان مدير قابلي وجود ندارد كه حتي پنج ميليون تومان هزينه چمن كند. بعد همين آقايان به مديرعاملي ملوان مي رسند و مسايلي به وجود مي آورند كه همگان مي دانند.»

ميلاد غريبي ، بازيكني بود كه مايلي كهن بعد از بازي مقابل ملوان ، كيفيت بازيش را تمجيد كرد اما گفت در عين حال متعجب است كه چرا به جوانان مستعدي مثل او كسي توجه نمي كند.

تاريخ : | | نویسنده : nikupdate |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.