گل- بیسنته دل بوسکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا لیست 21 بازیکن فراخوانده شده به اردوی ماتادورها برای دیداردوستانه مقابل مکزیک که روز یازدهم آگوست در ورزشگاه آستکا برگزار خواهد شد، اعلام کرده است.

مهمترین غایب این لیست آندرس اینیستا است که به نظر می رسد دل بوسکه به او استراحت داده. مونرئال، کاسورلا و برونو نیز به این تیم دعوت شده اند.

لیست دل بوسکه متشکل از 18 بازیکن حاضر در جام جهانی آفریقای جنوبی است و البته سانتیاگو کاسورلا که یکی از غایبان جام جهانی بود، به ترکیب تیم بازگشته. ناچو مونرئال ، بازیکن اوساسونا که دو بازی ملی را درکارنامه اش می بیند و برونو سوریانو، بازیکن ویارئال نیز به این لیست اضافه شده اند

دیگر غایبان ماتادورها، رائول آلبیول، فرناندو تورس و په په رینا هستند.بدین ترتیب اکثر بازیکنان ملی پوش رئال مادرید و بارسلونا در این دیدار دوستانه حاضر خواهند بود.

بدین ترتیب بازیکنان فراخوانده شده به اردوی تیم ملی اسپانیا، دوشنبه هفته آینده به سمت مکزیک پروازخواهند کرد تا در این دیدار دوستانه که به مناسبت دویستمین سالگرد استقلال مکزیک برگزار می شود، شرکت کنند

لیست بازیکنان فراخوانده شده به تیم ملی اسپانیا برای دیدار دوستانه مقابل مکزیک بدین ترتیب است:

 
دروازه بانان:

 
ایکر کاسیاس (رئال مادرید) ، ویکتور والدس (بارسلونا)

مدافعان:

آلوارو آربلوا (رئال مادرید)، سرخیو راموس(رئال مادرید)، خوان کاپدویلا (ویارئال)، کارلوس مارچنا(والنسیا)، جرارد پیکه ( بارسلونا)، کارلس پویول (بارسلونا) و ناچو مونرئال(اوساسونا)

بازیکنان خط میانی:

ژابی آلونسو(رئال مادرید)، سرخیو بوسکتس(بارسلونا)، سانتی کاسورلا(ویارئال)، سسک فابرگاس(آرسنال)، چابی ارناندس(بارسلونا) و برونو سوریانو(ویارئال)

مهاجمان:

داوید سیلوا(منچسترسیتی)، پدرو رودریگس(بارسلونا)، خسوس ناباس(سویا)، خوان ماتا(والنسیا)، داوید ویا(بارسلونا) و فرناندو یورنته(اتلتیک بیلبائو)

تاريخ : | | نویسنده : nikupdate |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.