فوتبال3: کاپيتان تيم ملي انگليس معتقد است انگليس در حد توانايي هايش ظاهر شود، شکست اين تيم بسيار دشوار خواهد بود.

استيون جرارد پس از پيروزي يک بر صفر انگليس مقابل اسلووني و صعود به دور بعدي جام جهاني گفت: " گره کارمان باز شد چون بازيکنانمان زير فشار بودند و حالا همه خوشحاليم چون به مرحله بعد رسيده ايم.

 تمام مسابقات دشوار هستند اما حالا همه چيز به ما بستگي دارد. اگر در حد پتانسيلي که داريم بازي کنيم، آن زمان براي هر تيمي يک رقيب دشوار خواهيم بود."

وي همچنين گفت: " اگر مثل بازي با اسلووني باشيم، مي توانيم بازي هاي عالي به نمايش بگذاريم. با هم متحد شديم، سعي کرديم بهتر شويم و به حرف هاي مربي مان گوش داديم. اگر آنچه کاپلو ميگويد را انجام دهيم، آن زمان شکست دادن ما کار خيلي سختي است؛ مانند اتفاقي که در بازي با اسلووني افتاد."

اما جرارد مي داند تکرار نمايشي که مقابل الجزاير داشتند، از سوي هوادارانشان هرگز بخشودني نخواهد بود: " اگر بخواهيم باز هم مثل بازي با الجزاير باشيم فکر نکنم ديگر هيچ شانسي خواهيم داشت. براي رسيدن به مراحل بالاتر بايد استحکام خود را به دست آوريم."

کاپيتان تيم ملي انگليس همچنين باور دارد که وين روني دوباره قدرت گلزني اش را به دست خواهد آورد: " روني در بازي با اسلووني خطرناکتر از دو بازي قبل به نظر مي رسيد. در چند روز اخير انتقاداتي روانه او بوده است اما در بازي سوم کيفيتش را نشان داد."

تاريخ : | | نویسنده : nikupdate |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.