افتتاحیه جام ستاره‌ها (+ گزارش تصويري)/ تيم هنرمندان در گروه مرگ

مراسم افتتاحیه و قرعه‌کشی سومین دوره جام ستاره‌ها امروز برگزار شد. جام ستاره‌ها از اول مرداد آغاز خواهد شد.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

سومین دوره جام ستاره‌ها که با حضور جمعی از ستاره‌های سرشناس سینما، تلویزیون، موسیقی و فوتبال ایران برگزار می‌شود امروز در حالی قرعه‌کشی شد که قرار است بازی‌های امسال از روز اول مرداد آغاز شود. در این مراسم که نمایندگان و سرپرستان تیم‌های شرکت‌کننده و برخی از حاضران در مسابقات از جمله علی لهراسبی، روزبه نعمت‌اللهی، آتیلا حجازی، محمد نوازی و رضا یزدانی در آن حضور داشتند، دو تیم جام جهانی 98 فرانسه و هنرمندان که در 2 دوره گذشته به مقام قهرمانی رسیدند، به عنوان سرگروه معرفی شدند.

این در حالی بود که در گروه‌یک به غیر از تیم جام جهانی 98 فرانسه، تیم‌های پرسپولیس، پاراگ و پدر خوب هم به قید قرعه همگروه شدند. همگروهی تیم عادل فردوسی‌پور یعنی پاراگ با تیم جام جهانی 98 فرانسه از نکات قابل توجه این قرعه‌کشی بود که بازی‌شان در سال گذشته حواشی زیادی به وجود آورده بود.

در گروه دوم نیز به غیر از هنرمندان که بازیکنانی چون احسان علیخانی، پژمان بازغی، کامبیز دیرباز، وحید شمسایی و سام درخشانی در آن عضویت دارند، تیم‌های استقلال، موسیقی و زندگی ایده‌آل نیز حضور خواهند داشت. در تیم موسیقی بازیکنانی چون رضا یزدانی، علی لهراسبی، مهدی یراحی، فرهاد جواهرکلام، روزبه نعمت‌اللهی و پژمان جمشیدی عضویت دارند.

این مسابقات که در زمین مینی‌فوتبال و به صورت 5 به 5 برگزار می‌شود، روز اول مرداد با مسابقه افتتاحیه تیم‌های پرسپولیس و پاراگ آغاز خواهد شد. عادل فردوسی‌پور که قرار است از طرف صداوسیما به المپیک لندن برود، امسال تنها در نخستین بازی جام ستاره‌ها حاضر خواهد بود. در همین روز و از ساعت 23 تیم‌های پدر خوب و 98 فرانسه به مصاف یکدیگر می‌روند./سایت گل


اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالبتاريخ : | | نویسنده : nikupdate |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.